Fasádne konštrukcie2019-01-08T14:51:45+00:00

FASÁDNE KONŠTRUKCIE

Firma CIPI, s.r.o. je činná aj v segmente presklených konštrukcií na báze hliníkových profilov. Tieto konštrukcie patrili a patria k charakteristickým prvkom stavby. Dodávajú budovám vzhľad, funkciu a formovali sa v dlhej histórii. Reflektujú na charakter doby, kultúru, geografickú polohu, módne trendy a výrazným podielom stvárňujú architektonický zámer. V súčasnosti Vám vieme ponúknuť presklené konštrukcie okien, dverí, svetlíkov a presklených fasád s nadčasovým dizajnom do interiéru a exteriéru od systémových dodávateľov ako napr. WICONA, ALIPLAST, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a platné normy.

Do portfólia spoločnosti patria:

Presklené fasádne konštrukcie

Do tejto skupiny výrobkov patria všetky typy fasádnych konštrukcií do exteriérového, alebo interiérového prostredia. Fasádne konštrukcie dodávame vrátane celej škály otváravých prvkov, ktoré ponúkajú systémové riešenia. Z hliníkových presklených fasád dodávame typy s krycou lištou, polo-štrukturálne a štrukturálne fasády.

Okná a dvere

V tejto skupine výrobkov nájdete okná a dvere do exteriéru, alebo interiéru so širokou škálou typu otvárania, ktoré ponúkajú renomovaný systémový dodávatelia vrátane posuvných a zhrňovacích systémov.

Presklené svetlíkové konštrukcie

Ponúkame rôzne typy svetlíkových konštrukcií: sedlové, pultové, šedové a atypické. Do týchto svetlíkov vieme zákazníkom ponúknuť strešné okná vrátane ZOTaSH zariadení.

Prevetrávané fasády

„Prevetrávané fasády“ sú v dnešnej dobe čoraz viac obľúbené nielen z estetických dôvodov, ale aj z funkčných. Skvalitňujú technické vlastnosti budov, estetiku a ich údržba je jednoduchá a užívateľsky prijateľná. Dnes môžeme okolo seba vidieť veľa zaujímavých a architektonicky netradičných budov. Moderný dizajn, prírodné materiály, množstvo farieb, metalický vzhľad, rôzne tvary to všetko je dnes možné. Aj neestetickú budovu je možné premeniť na architektonicky zaujímavý objekt. Tento konštrukčný systém umožňuje oplášťovať aj zložitejšie fasádne tvary vrátane zaoblených plôch.

Systémy:

  • Kazetový
  • Nitovaný
  • Lepený

Materiály:

  • HPL dosky
  • Keramika
  • Metalické obklady
  • Sklenené obklady
Sťiahnúť prospekt v PDF