About Us

/About Us
About Us2018-09-25T19:59:47+00:00
Your Content Goes Here
Your Content Goes Here
Your Content Goes Here
Your Content Goes Here

V roku 2008 spoločnosť CIPI zakúpila stroje pre spracovanie plechu s najmodernejšími CNC riadeniami, tieto zariadenia na spracovanie plechu značiek FINN-POWER a SAFAN zaručujú maximálnu presnosť výroby a vysoký kvalitatívny a technologický štandard.

V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť 115 vysokokvalifikovaných zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a montáže. Výroba je sústredená v dvoch nových výrobných halách v Ružomberku na Bystrickej ulici č.1903

Firma okrem dodávok slovenským zákazníkom exportuje svoje výrobky do Nemecka, Rakúska, Slovinska, Maďarska, Švajčiarska, Českej republiky, Belgicka, Ruska, Ukrajiny, Rumunska a ďalších krajín Európy.

Kvalita systému riadenia spoločnosti a jej spoľahlivosť bola potvrdená v roku 2010 certifikátom kvality podľa normy ISO 9001:2008

Spoločnosť CIPI, s.r.o. bola založená v roku 2005 v Liskovej a pôsobí v oblasti dodávky a montáže, kovových konštrukcií. Spoločnosť CIPI prechádzala vývojom a dopytom slovenského, ale i zahraničného trhu a vyprofilovala na dve samostatné výrobno-montážne divízie.